biçikleta elektrike të palosshme për të rritur Gomë 4.0 yndyre me bateri litium 48V 12.8AH biçikletë elektrike |EWIG

Përshkrim i shkurtër:

1. 1000W motorë me shpejtësi të lartë bafang me kursim energjie ultra të lartë, ofrojnë fuqi të fortë elektrike me shpejtësi që arrin deri në 25 MPH.Vjen me bateri litiumi 48V/14AHmotor bafang, duke mbuluar një distancë prej 50-60 km për karikim të plotë.

2. Shitet bicikleta elektrike e palosshmee pajisur me ekran LCD me shumë funksione me ngjyra, sistemin e frenimit të diskut XIAO DAN MDA07, pirunin e pezullimit, sediljen e rregullueshme, dritën e përparme me shkëlqim të lartë, gomën kundër rrëshqitjes 4.0 yndyrë, rrisin stabilitetin, rehatinë dhe përvojën energjike të kalërimit.

3. EWIG pajiset me gomë 26*4,0 inç, kaloni nëpër pengesa, rezistoni goditjes, zvogëloni goditjet dhe arrini rehati të ngjashme me makinën. Gomat me 5 shtresa goma kundër shpimit 26″x4,0″ me yndyrë CHAOYANG Thithni dridhjet e tokës dhe përmirësoni rehatinë Përshtatuni në të gjitha terrenet. plazh/borë/egër/qytet, i gjithëfuqishëm.

4. 95% e montuar paraprakisht.Nuk është e vështirë të përfundoni montimin vetë.Çdo problem mund të gjeni gjithmonë anëtarët tanë pas shitjes.Me një garanci deri në 2 vjet për kornizën dhe 6 muaj për motorin elektrik, baterinë dhe karikuesin.Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni për përdorimin e tij.Ne kemi besim në tonënbiçikletë elektrike, dhe besoni se do t'ju pëlqente.


Detajet e produktit

TAGS

PSE NE Pëlqejmë EWIG E5 (21 Shpejtësi) ALIMIMUMKORNIZA ELEKTRIKE BIKELEKE E PATUSHME

E pajisur me shpejtësi të lartë 48V 1000Wmotor bafang, duke e lejuar atë të arrijë shpejtësi deri në 50-60 kg, sistemin e transmisionit shimano me 7 shpejtësi dhe frenat me dy disqe të përparme të pasme, jo vetëm që mund të arrijë përpjetë dhe tatëpjetë, të ngadaltë, shpejtësi konstante, të shpejtojë, por edhe ta bëjë udhëtimin tuaj të sigurt edhe kur bie shi. ditë.Me baterinë inteligjente litium-jon të papërshkueshëm nga uji 48V 12,8Ah për karikim të shpejtë (4-5 orë) mbështet diapazonin e kalërimit nga 50-60KG (modaliteti i energjisë së pastër) deri në 60-80 km (asistent pedalimi).Mund ta ndizni/fikni biçikletën elektrike sipas lehtësisë suaj, pa u shqetësuar për ngasjen në ditët me shi (ju lutemi vini re, mos e lagni baterinë në ujë).

Ndryshe nga të tjerëtbiçikletë elektrike e palosshme, pajisja jonë e biçikletës E5 me vegël montimi, nuk keni nevojë të blini asnjë mjet, gjithashtuEWIG E5kanë përfunduar montimin 95% përpara dërgesës për të shmangur përplasjen dhe dëmtimin gjatë transportit, mjafton të montoni rrotën e përparme dhe pedalin, dizajni i palosshëm e bën më të lehtë mbajtjen ose ruajtjen gjatë bllokimit të trafikut.

Gomë 26'' X 4,0'' yndyrë për të gjitha terrenet.Kundër rrëshqitjes, përshtatuni me borën, rërën dhe topografitë e tjera komplekse, ofroni një përvojë çiklizmi të sigurt, të ekuilibruar, të shpejtë dhe të qëndrueshëm për udhëtimet e përditshme, ngjitjet në kodra ose eksplorimet e fundjavës.Jo vetëm që mund të jetë një EBike e përditshme për udhëtarët, por gjithashtu mund të jetë një makinë elektrike jashtë rrugësbiçikleta malore.

 Sedilja është e rehatshme dhe biçikleta është relativisht e lehtë.Është një biçikletë e mirë elektrike e palosshme. Drita e përparme LED dhe boria ju bëjnë më të sigurt kur ecni gjatë rrugës.Sidomos gjatë natës. Motori bafang me shpejtësi të lartë 48V 1000W ju ofron fuqi të fortë kur jeni duke hipur në dëborë, ju fuqizon me më shumë shpejtësi, më shumë liri dhe më shumë argëtim.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një udhëtar më të shpejtë, një stërvitje më efektive ose emocione të përmirësuara të kalërimit të fundjavës, mund të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja, Ju do të shijoni gëzimin e çiklizmit gjatë gjithë vitit!

Pikat kryesore të këtij grupi komponentësh

 

E5 electric folding bike  folding effect

Korniza: e palosshme alumini 26''

Biçikleta elektrike e palosshme është e përshtatshme për t'u bartur dhe korniza malore me aliazh alumini 26" dhe piruni hidraulik pezullues me bllokues ofrojnë përvojë të qetë ngasjeje.

E5 electric folding bike

Motori: motor bafang 1000W

Përmirësojeni në një motor më të fuqishëm 350 W.Biçikleta elektrike e palosshme është një motor bafang me shpejtësi të lartë 1000 W dhe pajisje SHIMANO me 21 shpejtësi për të siguruar një maksimum prej 50-60 km

E5 electric folding bike

Deraxhi i pasëm: Turneu SHIMANO

Shimano 21 shpejtësi, ju mund të zgjidhni çdo shpejtësi për të shijuar kohën më të shpejtë të kalërimit ose për të përjetuar pushime relaksuese sipas nevojave tuaja.Frenat perfekte mbrojnë plotësisht sigurinë tuaj dhe aftësinë perfekte të ngjitjes.

E5 electric bike folding - front

Pirun pezullues me para të lehta

Thithja e goditjeve me performancë, Sistemi i pirunit të përparmë me pezullim për rehati maksimale në ngasje. Amortizatori i pezullimit mund të filtrojë në mënyrë efektive dridhjet në rrugën e ashpër dhe të përmirësojë komoditetin e udhëtimit.

Të gjitha specifikimet e komponentëve

*specifikimet zbatohen për të gjitha madhësitë, përveç nëse shënohet ndryshe

27.5 EWIG E5
Model EWIG E5 (7 shpejtësi)
Madhësia 26''*4.0
Ngjyrë E zezë E verdhë
Pesha 28 kg
Gama e lartësisë 165 mm-195 mm
Pezullimi Ci Hong (markë lokale në Kinë)
Kornizë
Kornizë Alimumi 26''
Pirun Pirun pezullimi
Trajnimi i makinës
Leva e ndërrimit Shimano SL-TX50-7R/3L
Dalja e përparme Shimano XD-E300
Shporta e pasme Turneu SHIMANO me 7 SHPEJTËSI TZ
Komplet me gunga Prowheel
Zinxhir KMC
Frenat
Frenat Frena e diskut Xiao dian MDA07
Kabinë
Rrjedhin Aliazh 31.8*28.6*90
timon Alumini
Mbërthimi i dorezës Gome
Sedilja
Shalë PVC
Postë sediljeje Aliazh 30.4*350mm
Rrotat
Rrota e lirë Shimano MF-TZ21 14-28T
Goma Goma e shëndoshë Chao ying 26*4.0
Pedale alumini
Rim Unazë prerëse me një shtresë 26"*82, A/V 26*1.5*14G*36H
Hub Alumini 14G*36H*135*145*3/8''
Motorri Motor Bafang 1000w
Bateria Bateri litiumi e lëvizshme 48V*12.8AH
Kontrolli 48V 30A
Gama 50-60 km (vetëm elektrike) 60-80 km (PAS)
Vërejtje
Vërejtje     Madhësia e paketimit:
152*30*80cm
Pesha neto: 28 kg;Pesha bruto: 35 kg

Shfaqja e Fabrikës

EWIG factory show
factory show 3
EWIG factory show
EWIG factory show 4

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni