Shitet me shumic korniza karboni biciklete palosshme elektrike me motor e biciklete 36V 7.ah 250w |EWIG

Përshkrim i shkurtër:

1. Korniza me fibër karboni: Biçikleta elektronike Ewig E7S e krijuar për të qenë miqësore për fillestarët, më e qëndrueshme dhe e sigurt me kornizën e saj me fibër karboni.Performancë e lartë me kilometrazh të zgjatur: Biçikleta elektronike E7S me motor me shpejtësi të lartë 250 W ka një gamë vetëm me mbytje deri në 16 milje me një karikim të vetëm me kapacitet për të kaluar deri në 16 mph.

2. Inteligjente 3 modalitete të vozitjes dhe ekrani LED : Ekzistojnë tre mënyra të kalërimit të kontrolluara nga një kompjuter i vogël që mund të rregullohen nga ekrani LED, informacioni i statusit të drejtimit mund të shihet qartë dhe i lehtë për t'u përdorur në ekran.

3. E lëmuar dhe e qëndrueshme: Me rrota malore 20 inç dhe pezullim të përmirësuar të pasëm, kjo biçikletë elektronike ka një dorezë të butë lëvizëse, frenat me dy disqe mund t'ju japin fuqinë më të lartë të ndalimit.


 • :
 • Detajet e produktit

  Video

  TAGS

  PSE NE PELQEN EWIG E7s (7Speed) CARBONKORNIZA ELEKTRIKE BIKELEKE E PATUSHME

  Biçikleta elektrike e palosshme E7S është një biçikletë elektrike e fuqishme për të gjitha qëllimet e ndërtuar me komponentë të zakonshëm me cilësi të lartë.Biçikleta është e fuqishme, e përballueshme, e qëndrueshme, e qetë, e pastër, e lehtë për t'u përdorur dhe mund t'ju sjellë shumë argëtim!Kjo funksionon në mënyrë të përsosur nëpër qytet ose në shtigje të lehta jashtë rrugës me një fener të integruar përpara dhe pezullim për të thithur goditjet.Pavarësisht nëse jeni udhëtar, i moshuar, kalorës i rastësishëm ose adhurues i sporteve, kjo është biçikleta e krijuar për të gjithë.

  Motori i fuqishëm 36V 250W me shpejtësi të lartë, ekran LCD me ndriçim të pasëm që tregon nivelin e ndihmës së pedalit, jetëgjatësinë e mbetur të baterisë, treguesin e shpejtësisë, kohën lokale, shpejtësinë maksimale të vozitjes, distancën e kalimit, etj. Ju tregon gjithçka që duhet të dini me një shikim ndërsa eksploroni terrenin tuaj.

  Biçikleta elektrike e palosshme me shumicë Ewig E7S është projektuar për të përshtatur një gamë të gjerë motoristësh, për të hequr trafikun që shkakton dhimbje koke dhe për biçikletën për të punuar me këtë biçikletë të përshtatshme me 7 shpejtësi të palosshme dhe të përfshirë në raftin e pasmë.Me një kornizë karboni të lehtë, rrota 20 inç dhe një sistem të përshtatshëm palosjeje, E7S është i lehtë për t'u mbajtur, i lehtë për t'u palosur dhe i lehtë për t'u ruajtur.

  Bëjeni të lehtë ecjen me biçikletë kudo me shtatë ingranazhet e biçikletës, ndërruesit e rrotullimit Shimano dhe shiritin e pasmë Shimano Tourney.Kjo biçikletë është gati për t'u montuar dhe është e përkryer për udhëtarët urbanë dhe kalorësit e qytetit.

  Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një udhëtar më të shpejtë, një stërvitje më efektive ose emocione të përmirësuara të kalërimit të fundjavës, mund të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja, Ju do të shijoni gëzimin e çiklizmit gjatë gjithë vitit!

  Pikat kryesore të këtij grupi komponentësh

   

  carbon frame electric bike

  Korniza: kornizë e palosshme me fibër karboni

  Biçikleta elektrike e palosshme është e përshtatshme për t'u mbajtur, korniza T700 me fibër karboni, korniza e palosshme me fibër karboni i siguron biçikletës mini me një strukturë që është unike e fortë dhe e lehtë

  blue electric folding bike

  Motori: motor me shpejtësi të lartë 250w

  Motori 36V 250W me shpejtësi të lartë, shpejtësia maksimale deri në 25 km/h, bateria brenda kapacitetit të biçikletës është 7.0Ah. Sistemi i frenave me dy disqe, adoptoni frenat e diskut mekanike përpara dhe të pasme për frenim të shpejtë për të siguruar ngarje të sigurt. ndërrim i shpejtë dhe i saktë me Sistemi i turneut Shimano

  foldby 7S blue color

  Deraxhi i pasëm: Turneu SHIMANO

  Thithja e pasme e goditjeve, dizajni i amortizatorit të pasmë me katër lidhje mund të jetë efektiv.Filtroni sipërfaqen e pabarabartë të rrugës për ta bërë udhëtimin tuaj më të rehatshëm

  blue folding bike front

  Frenat me disqe mekanike të përparme dhe të pasme

  ndjesia dhe qëndrueshmëria e frenimit janë përmirësuar shumë dhe siguria është më e lartë.frena e diskut mekanike e përparme dhe e pasme e përdorur së bashku me frenën e fikjes për të mbrojtur sigurinë e drejtimit, fikjen e shpejtë, kursimin e energjisë, drejtimin e sigurt dhe kontrollin e përsosur.

  Të gjitha specifikimet e komponentëve

  *specifikimet zbatohen për të gjitha madhësitë, përveç nëse shënohet ndryshe

  27.5 EWIG E5
  Model EWIG Foldby E7S (7 shpejtësi)
  Madhësia 20 inç
  Ngjyrë Blu / E zezë / e bardhë
  Pesha 14,5 kg (GW 21 kg)
  Gama e lartësisë 165 mm-195 mm
  Kornizë
  Kornizë Karboni T700
  Pirun Karboni T700
  Trajnimi i makinës
  Leva e ndërrimit Turneu Shimano
  Dalja e përparme NA
  Shporta e pasme Shimano RD-TY300
  Komplet me gunga Prowheel 48T
  Zinxhir KMC
  Frenat
  Frenat Frena e diskut mekanike e përparme dhe e pasme, frena e diskut G3 160 mm
  Kabinë
  Rrjedhin  
  timon Microshift 7S/P
  Mbërthimi i dorezës Gome
  Sedilja
  Shalë Shalë komode ergonomike
  Postë sediljeje Alumini
  Rrotat
  Rrota e lirë Shimano MF-TZ500-7
  Goma 20*1,95 Kenda
  Pedale Pedale e palosshme që nuk rrëshqet
  Rim Unaza prerëse e frenave me disqe al-alumini me dy shtresa
  Hub Alumini
  Motorri Motor me shpejtësi të lartë 250 W
  Vërejtje
  Vërejtje     Madhësia e paketimit:
  86*42*72cm
  Pesha neto: 14.5 kg;Pesha bruto: 21 kg
   
   

  Shfaqja e Fabrikës

  EWIG factory show 4
  EWIG factory show
  factory show 3
  EWIG factory show

  https://www.ewigbike.com/

  https://www.youtube.com/watch?v=tzmVeZt-tZc&list=PL9N9eKcwXhb040mFdIWfT0fWfO4Irf9AX&index=5 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni