Na kontaktoni

Ewig (huizhou) teknologji Co, Ltd

Adresë

Fabrika e ekipit të fshatit Chenghaotou, qyteti Chenjiang, Zona e teknologjisë së lartë Zhongkai, Huizhou, Guangdong, Kinë

Telefoni

Shitjet: 0086-752-2153828

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni