Biçikletë e palosshme Biçikletë e lirë e palosshme për shitje nga furnizuesi Kina |EWIG

Përshkrim i shkurtër:

1. Kornizë alumini e lehtë, paloset në sekonda dhe është e lehtë për t'u mbajtur kështu që nuk keni nevojë ta lini kurrë jashtë.

2. Komponentë origjinale Shimano me 9 shpejtësi dhe ndërrues stili të kapjes.Pedale alumini, shalë e gjerë komode.

3. Z5 pro 9s vjen me një bazë aliazh alumini me rregullim të lartë.timoni mund të rrotullohet gjithashtu për t'u përshtatur më së miri me pozicionin e dorës gjatë hipjes.

4. Fabrika e Ewigbikeve është mbreti i padiskutueshëm i prodhimit të biçikletave të palosshme.Bashkohuni me familjen tonë të miliona çiklistëve të mundësuar nga teknologjia jonë kryesore.


Detajet e produktit

TAGS

aluminum frame folding bike

E projektuar për kohën e lirë dhe udhëtimet e përditshme, kjo biçikletë e palosshme EWIG Z5 PRO 9S 20" ka një madhësi të palosshme prej 150cm(L) x 60cm (D) x 120cm (H) dhe peshon vetëm 11,5 kg. Kjo e bën atë mjaft kompakte dhe të lehtë për t'u vendoseni në bagazhin e shumicës së makinave. I përshtatshëm për një lartësi kalorësi nga 165 cm deri në 195 cm dhe një peshë maksimale të kalorësit prej 230 lbs.

Me një kornizë alumini me qëndrueshmëri të lartë, kjo biçikletë e palosshme është e lehtë, e qëndrueshme dhe ka një kapacitet të lartë mbajtës të ngarkesës. Derailleur i pasëm i vërtetë Shimano, Shimano M2010 Grip Style Shifter dhe fiksim alumini/53T zinxhir.Funksioni profesional i frenave të diskut ju lejon të ecni në tatëpjetë dhe të frenoni lirshëm kur garoni për të siguruar një ngasje të sigurt.

Biçikleta e palosshme me dizajn të humanizuar, sediljet me shkumë lëkure të zezë për drejtimin komod, timoni dhe lartësia e sediljes janë të rregullueshme, timoni dhe pedali i këmbës që nuk rrëshqet për rezistencë ndaj rrëshqitjes, edhe kur bie shi.Si një furnizues profesionist i biçikletave të palosshme, nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet tona, ju lutemi na kontaktoni me email dhe ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë brenda 24 orëve.

Biçikletë e palosshme me karbon të plotë

Foldby one 9s
Model EWIG Z5 PRO 9S
Madhësia 20 Inc
Ngjyrë E zezë gri/e bardhë e kuqe
Pesha Pesha neto: 11.5 kg;Pesha bruto: 14.5 kg
Gama e lartësisë 150cm-190cm
Sistemi i mbajtjes së kornizës dhe trupit
Kornizë Alumini
Pirun Alumini
Rrjedhin No
timon Alumini i zi
Mbërthimi Unaza e bllokimit
Hub Lirim i shpejtë alumini
Shalë TTB Sport
Postë sediljeje Alumini i zi
Kufje Kushineta e fshehtë prej alumini
Kllapa e poshtme Sheshi i përgjuar (Tajvan)
Derailler / sistem frenimi
Leva e ndërrimit SHIMANO M2010
Dalja e përparme NA
Shporta e pasme SHIMANO M370
Frenat BOLIDS
Rrota e lirë DIELL 9 shpejtësi
Sistemi i transmetimit
Komplet me gunga: Mavij alumini /53T Zinxhirë
Zinxhir KMC X9
Pedale Kushineta e fshehtë prej alumini
Sistemi i rrotave
Rim Alumini
Goma KENDA (Tajvan) Kundër rrëshqitjes
Madhësia e produktit 150*20*68cm
Madhësia e paketimit 86cm*32cm*65cm

Efekti i palosshëm

best alumimum folding bike
cheap folding bike

Z5 PRO 9S është ideale për t'u përdorur si një biçikletë udhëtimi në mjedise urbane, ku mund të paloset dhe të ruhet lehtësisht kur të keni arritur në destinacionin tuaj. Me mbrojtëse balte të ndërtuara për t'ju mbajtur të pastër, një raft i integruar për transportin e mallrave tuaja, dhe një mekanizëm i lehtë dhe i besueshëm i palosjes, ky me të vërtetë është projektuar duke pasur parasysh jetën e qytetit.

Pikat kryesore të këtij grupi komponentësh

EWIG Z5 PRO 9S është biçikleta ideale e lehtë, ekonomike, e palosshme prej alumini, e cila mund të përdoret për miljen e fundit të udhëtimit tuaj ose thjesht një shëtitje për kohën e lirë.

20 inchfolding bike

Shalë e gjerë komforti

Shalë më e gjerë për ngasje komode

bestfolding exercise bikes

Shimano M370 Derailleur

Kasetë dhe zinxhir me 9 shpejtësi për ta bërë të lehtë udhëtimin në rrugë dhe kodra.Dalja e shiritit është ngjitur në kornizë me një varëse alumini, e cila ndihmon në thithjen e goditjeve dhe zvogëlon mundësinë e dëmtimit të çorape.

single speed folding bike

Kërcell aliazh alumini me rregullim të lartë

Lartësia e shtyllës së sediljes mund të rregullohet për t'ju siguruar pozicionin tuaj më të rehatshëm të kalërimit.Kapëse të rregullueshme aliazhi sigurojnë shtyllën e sediljes, lartësinë e shtyllës së timonit, orientimin e levës së frenave të timonit.

China folding bikes

Gomat KENDA Anti Skid

Goma gome me cilësi të lartë dhe rrota aliazh alumini
Gomat e gomës me cilësi të lartë i bëjnë gomat jo të rrëshqitshme dhe rezistente ndaj konsumit, jo të lehta për t'u shpuar.Rripat e aliazhit të aluminit sigurojnë që gomat të mos deformohen dhe rrisin kapacitetin mbajtës.Frenat me dy disqe

folding bikes aluminium
folding aluminum bikes
folding alloy bike

Biçikleta Ewig me fibër karboni janë ndërtuar me dorë dhe dërgohen direkt tek ju.E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni rrotën e përparme, sediljen dhe pedale.Po, frenat janë aktivizuar dhe çmontuesit janë rregulluar: thjesht pomponi gomat dhe dilni për të hipur.

Ne bëjmë biçikleta karboni që janë të përshtatshme për kalorës të përditshëm deri tek atletët më të mirë të sportit. Programi ynë ju lejon të shpenzoni më pak kohë duke montuar biçikletën tuaj të re me fibër karboni.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni