Biçikleta me shumicë të karbonit MTB, biçikleta me karboni, biçikleta të palosshme me karbon, biçikleta të palosshme me kornizë alumini

Ewig prodhon biçikletanga Kina, fabrika jonë bën sa më shumë që të jetë e mundur inxhinierinë, projektimin, prodhimin e kornizave dhe punën tonë të mbarimit.Ne jemi kaq të apasionuar pas ndërtimit të biçikletave.Ne jemi profesionistëprodhon biçikletapriren të përqendrohen në maksimizimin e përshtatjes, përshtatshmërisë dhe cilësisë së udhëtimit, qëndrueshmërisë dhe opsioneve të përfundimit duke përdorur materiale me cilësi të lartë në kombinim me mjeshtërinë dhe kontrollin e cilësisë që mund të sigurojë vetëm një qasje e punuar me dorë.Kur përputhen siç duhet me kalorësin, biçikletat nga kompania jonë janë disa nga më të përshtatshmet, ngasja më e mirë dhe më jetëgjatësia e disponueshme.Ne tregtojmë me shumicë një gamë të gjerë produktesh të cilat përfshijnëbiçikleta malore me kornizë karboni/ biçikleta malore elektrike; biçikletë e palosshme me karbon/biçikletë elektrike e palosshme; biçikletë e palosshme me kornizë alumini/ ebike dhe më shumë.Dhe ne pranojmëUrdhri OEMgjithashtu.

  • carbon bike EWIG
  • carbon bike factory
  • bike factory

Rreth Nesh

Biçikleta lider me karbon Prodhues & Furnizues me shumicë për biçikleta karboni

Ewig u krijua në 2012 në Huizhou (Kinë).Si më të vlerësuaratprodhuesi i biçikletave me karbon& furnizues biçikletash me shumicë, ne kemi përvojë 10 vjeçare në prodhimin e të gjitha llojeve të biçikletave, produkteve kryesore, duke përfshirëbiçikleta malore me karbon, biçikleta malore elektrike me karbon,biçikletë e palosshme prej alumini, biçikletë elektrike e palosshme prej alumini.Përvoja e viteve na bënbiçikleta me shumicëZinxhiri i furnizimit të biznesit është shumë i pjekur.Do të dalin më shumë se 10 modele të reja çdo vit.Në të njëjtën kohë, ne punojmë me një ekip të fortë dizajni, një studio të fortë ekipi dizajni të përbërë nga dizajnerë dhe ekspertë komunikimi që i japin personalitet produkteve.ishte gjithashtu i njohur si "ekipi i dizajnit krijues të biçikletave".Si më i mirifabrika e biçikletave& furnizues, ne pranojmë shërbimin OEM & ODM, na dërgoni dizajnin tuaj, ne mund të bëjmë mostrën e vërtetë në 15 ditë, të vendosim logon dhe ngjyrën tuaj në biçikletë, të bërë nga materiali fibër karboni dhe aliazh.Ne jemi fabrika e jashtëzakonshme e biçikletave, jemi të mirë në prodhimin e biçikletave të nivelit të lartë.Pavarësisht nëse jeni një shitës me shumicë ose një markë, ne fabrika më e mirë e biçikletave në Kinë do t'ju ndihmojmë të rritni shpejt biznesin tuaj me produkte cilësore dhe shërbim të përsosur.Pas vitesh zhvillimi, ne kemi partneritet të fortë meSHIMANO, MAXXIS, FIZIK, PROPALM, TORAYetj. Nëse dëshironi të filloni biznesin e biçikletave, ju lutemi na kontaktoni lirisht!Ne do të jemi të tutëfurnizuesi më i mirë i biçikletavenë Kinë.ne kishim reputacion të madh në cilësinë dhe shërbimin tonë.jeni shumë të mirëpritur të na vizitoni për të marrë më shumë informacion.

Krenar që jam prodhues dhe furnizues me shumicë i biçikletave në Kinë

Si njeprodhuesi i biçikletave, ne jemi duke u fokusuar në prodhimin e kornizës së biçikletave me karbon të nivelit profesional dhe kornizës prej alumini (biçikleta malore, biçikleta elektrike malore, biçikleta e palosshme, biçikleta elektrike të palosshme).Fabrika e biçikletave Ewige vendosur në provincën Huizhou Guangdong, është një nga prodhuesit më me ndikim të biçikletave në Kinë.Ne kemi më shumë se 300 punëtorë, duke prodhuar rreth 5000 copë biçikleta në muaj.Marka jonë është e famshme tani. Ne jemi të përkushtuar të prodhojmë biçikleta me cilësinë më të mirë dheçmim konkurrues.Ëndrra jonë është që të lejojmë çdo entuziast të biçikletës të shijojë kënaqësinë e ngasjes.Sibiçikleta me shumicëdhe furnizues prodhues në Kinë, Ne jemi të përkushtuar që të bëjmë EWIG markën tonë më të mirë të biçikletave me karbon.Qëllimi ynë është të bëhemi një markë e respektuar dhe të lejojmë entuziastët e çiklizmit të blejnë produkte të cilësisë së lartë të biçikletave me çmime të përballueshme.

Ne e kemi ndjekur gjithmonë këtë moton: “Cilësia në radhë të parë, Prestigji, klienti më i lartë në radhë të parë”.

Prodhimi i biçikletave Ewig u angazhua për të ofruar produktet më të mira të biçikletave të karbonit për klientët.Ne po synojmë për një pozicion si marka ikonë të respektuar nga çiklistët kudo si një prodhues kryesor i pajisjeve të çiklizmit të karbonit.

Mezi presim të shohim ekzistencën eBiçikletë EWIGnë çdo cep të botës së çiklizmit.