Трговија на големо со карбонски MTB велосипеди, карбонски велосипеди, велосипеди на преклопување со јаглерод, велосипеди со преклопување со алуминиумска рамка

Евиг произведува велосипедиод Кина, нашата фабрика работи што е можно повеќе од нашето сопствено инженерство, дизајн, производство на рамки и завршна работа.Ние сме толку страсни за изградба на велосипеди.Ние сме професионалнипроизведува велосипедиимаат тенденција да се фокусираат на максимално вклопување, приспособливост и квалитет на возењето, издржливост и опции за завршна обработка со користење на материјали со врвен квалитет во комбинација со изработка и контрола на квалитетот што може да ги обезбеди само рачно изработениот пристап.Кога правилно се совпаѓаат со возачот, велосипедите на нашата компанија се едни од најдобрите достапни, најдоброто возење и најдолготрајните достапни.Ние продаваме на големо широк спектар на производи кои вклучуваатпланински велосипед со карбонска рамка/ електричен планински велосипед; јаглероден преклопен велосипед/електричен преклопен велосипед; велосипед за преклопување со алуминиумска рамка/ ebike и повеќе.И ние прифаќамеОЕМ редисто така.

  • carbon bike EWIG
  • carbon bike factory
  • bike factory

За нас

Водечки карбонски велосипеди Производител и јаглеродни велосипеди добавувач на големо

Ewig е основана во 2012 година во Хуижоу (Кина).Како највисоко оценетпроизводител на јаглеродни велосипедии снабдувач на велосипеди на големо, имаме 10-годишно искуство во производство на сите видови велосипеди, главни производи, вклучително икарбонски планински велосипед, карбонски електричен планински велосипед,алуминиумски преклопен велосипед, алуминиумски електричен преклопен велосипед.Долгогодишното искуство го прави нашиотвелосипед на големобизнис синџирот на снабдување е многу зрел.Секоја година ќе излегуваат повеќе од 10 нови модели.Во исто време, работиме со силен дизајнерски тим, силен дизајнерски тим студио составен од дизајнери и експерти за комуникација кои даваат личност на производите.исто така беше познат како „тим за креативен дизајн на велосипеди“.Како најдобарфабрика за велосипедии добавувач, прифаќаме услуга OEM и ODM, испратете ни го вашиот дизајн, можеме да го направиме вистинскиот примерок за 15 дена, да ги ставиме вашето лого и боја на велосипедот, изработени од материјалот јаглеродни влакна и легура.Ние сме извонредна фабрика за велосипеди добри во производството на велосипеди на високо ниво.Без разлика дали сте трговец на големо или бренд, ние најдобрата кинеска фабрика за велосипеди ќе ви помогнеме да го развивате вашиот бизнис брзо со квалитетни производи и совршена услуга.По години развој, добивме силно партнерство соШИМАНО, MAXXIS, ФИЗИК, ПРОПАЛМ, ТОРАЈитн. Ако сакате да започнете бизнис со велосипеди, слободно контактирајте не!Ние ќе бидеме вашинајдобар снабдувач на велосипедиво Кина.имавме голема репутација во нашиот квалитет и услуга.добредојдени сте да не посетите за да добиете повеќе информации.

Горд што сум врвен производител на велосипеди во Кина и добавувач на големо

Какопроизводител на велосипеди, се фокусираме на производство на рамка за велосипед од јаглерод на професионално ниво и алуминиумска рамка (планински велосипед, електричен планински велосипед, преклопен велосипед, електрични велосипеди на преклопување).Фабрика за велосипеди Евиглоциран во провинцијата Хуижоу Гуангдонг, е еден од највлијателните производители на велосипеди во Кина.Имаме повеќе од 300 работници, кои произведуваат околу 5000 парчиња велосипеди месечно.Нашиот бренд е познат сега. Ние сме посветени на производство на велосипеди со најдобар квалитет иконкурентна цена.Нашиот сон е да му дозволиме на секој ентузијаст за велосипеди да ужива во забавата на возењето.Каковелосипед на големои добавувач на производителот во Кина, ние сме посветени да го направиме EWIG нашиот најдобар бренд за велосипеди од карбон.Нашата цел е да станеме почитувана марка и да им овозможиме на љубителите на велосипедизмот да купуваат производи од висока класа за велосипеди по пристапни цени.

Отсекогаш го следевме ова мото: „Квалитетот на прво место, највисокиот клиент престиж на прво место“.

Производството на велосипеди Ewig посветено на обезбедување на најдобрите производи од јаглерод велосипед на клиентите.Се стремиме кон позиција како иконски брендови почитувани од велосипедистите насекаде како врвен производител на опрема за возење велосипед со јаглерод.

Со нетрпение очекуваме да го видиме постоењето наEWIG велосипедво секој агол на светот на велосипедизмот.