За нас

За нас

Кој сум јас?

Ewig технологијата беше позната како „SAVA тим за креативно дизајнирање велосипеди“, основан во Синделфинген Германија во 2005 година. Нашата мисија е да правиме најпрофесионален карбонски велосипед. Нашиот опсег на производи од карбонски друмски велосипед, планински велосипед, електричен велосипед. По повеќегодишен развој, добивме силно партнерство со SHIMANO, MAXXIS, FIZIK, PROPALM, TORAY итн.
Поддржувајќи ги нашите дистрибутери во маркетингот ширум светот, имавме голема репутација во нашиот квалитет и услуга. сте добредојдени да не посетите за да добиете повеќе информации.

Индустриски парк Хјуагу, чиуанг два
област Хуијанг град Хуижу
Гуангдонг Кина
Продажба: 0086-752-2153828
Е-пошта: ken@ewigtech.cn

Фабричка претстава

Bicycle factory
Bicycle manufacturer17
Bicycle manufacturer
Bicycle manufacturer1
Bicycle manufacturer2
Bicycle manufacturer3
Bicycle manufacturer4
Bicycle manufacturer5
Bicycle manufacturer6
Bicycle manufacturer7
Bicycle manufacturer8
Bicycle manufacturer9
Bicycle manufacturer10
Bicycle manufacturer11
Bicycle manufacturer12
Bicycle manufacturer13
Bicycle manufacturer16

Само за јаглеродни влакна 

Велосипедите Евиг се базираат на јаглеродни влакна, висококвалитетни материјали. Конкурентни брендови се главно планински велосипеди од карбонски влакна, патни возила и велосипеди што се преклопуваат.

Тркачки стил / шоу на раса

bike Show3
bike Race Show4
bike Show5
bike Show6
bike Show7